Przeciski, przewierty sterowane

Uzyskaj bezpłatną wycenę przewiertów i przecisków w mieście Kutno

lub zadzwoń +48 531 020 002

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu w zakresie wyszukania firmy zajmującej się wykonywaniem przewiertów sterowanych w mieście Kutno. Nasz wykonawca specjalizujący się w przewiertach horyzontalnych w miejscowości Kutno dysponuje zapleczem maszyn wiodącego producenta. Wykonywane są zarówno przewierty sterowane tłoczne, jak i spadkowe. Nasza działalność obejmuje wszelkiego rodzaju przeciski, przekopy, przewierty, jak również wbijanie pod ziemię w mieście Kutno. Najczęściej podejmujemy się zleceń wykonania przewiertów sterowanych dla branż: wodnej, kanalizacyjnej, telekomunikacyjnej, światłowodowej, a także energetycznej i gazowniczej. W miejscowości Kutno wykonujemy także przeciski pod drogami. Warto zaznaczyć, że organizujemy wszystkie niezbędne pozwolenia. Kompleksowo wykonujemy także sieci transformatorowe, złącza i przyłącza w mieście Kutno.

Zachęcamy również do wysyłania zapytań ofertowych dotyczących wykonywania przewiertów w miejscowości Kutno na adres e-mail info@przeciskisterowane.pl. Obsługujemy przetargi, posiadamy liczną bazę maszyn budowlanych i działamy na terenie całego kraju.

Usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne w Twoim mieście. Sprawdź szeroką ofertę naszego biura geodezyjnego. Dokładność i precyzja to nasze drugie imię.

Wykonujemy mapy do celów projektowych i sprzedażowych, ustalenie granic, aktualizację znaków granicznych czy tyczenie budynku. Geodeta Jelenia Góra – to Twoje biuro geodezyjne z atrakcyjnymi cenami za usługi.

Prowadzimy projekty inwestycyjne dużych firm budowlanych oraz klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu!

oferta przewiertów: