Jak to

działa?

Jak to działa

Serwis https://przeciskisterowane.pl powstał z myślą o zaoferowaniu najlepszych specjalistów z danej branży w najszybszym terminie i w najlepszej cenie. Wiemy jak trudno o konkretnego fachowca i wiemy, że dużo czasu zajmuje wyszukiwanie opinii o firmie czy specjaliście. Portal https://przeciskisterowane.pl konsoliduje specjalistów z całej Polski i umożliwia ekspresowe i bezpłatne nawiązanie kontaktu ze sprawdzonym specjalistą lub firmą, która wykonuje usługi solidnie i w rozsądnej cenie.

Pomagamy nawiązać bezpośredni kontakt ze specjalistami w swojej dziedzinie. Wystarczy wypełnić podstawowe dane w formularzu (koniecznie należy zaakceptować politykę przetwarzania danych osobowych) i oczekiwać na szybki kontakt.

Czy moje dane są bezpieczne?

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką bezpieczeństwa. Wysyłając formularz zgadzasz się na przekazanie danych do kontaktu specjaliście celem nawiązania kontaktu w związku z planowanym zleceniem/usługą. Twoje dane będą przetwarzane tylko w celu wykonania i realizacji kontaktu i/lub zlecenia/usługi.

Ile to kosztuje

Nawiązanie kontaktu jest bezpłatne. Zostawiasz zgłoszenie i w kilka minut otrzymujesz bezpłatny telefon od specjalisty od przewiertów sterowanych. Po zapoznaniu się z rodzajem zlecenia otrzymujesz informacje o koszcie usługi. Jeśli ją akceptujesz to specjaliści przystępują do działania. Nie płacisz ani grosza za nawiązaniu kontaktu i rozmowę ze specjalistą. Dojazd zwykle wliczony jest w cenę. Sporadycznie może pojawić się informacja o konieczności ewentualnej dopłaty. Po wykonaniu usługi płatność następuje bezpośrednio u wykonawcy. Nie pośredniczymy w obsłudze płatności. Przed płatnością ustal możliwość płatności innej niż gotówka.

Czy istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy?

Tak, jeśli uważasz, że stała współpraca to coś dla Ciebie skontaktuj się z nami bezpośrednio na adres email: biuro@energobest.pl

- Znajdź firmę od przecisków sterowanych w swoim mieście -